-U tha në Opinion

Video/ Masa të larta sigurie? Ja si u ruajtën Trump dhe Kim Jong-un në Samitin e Singaporit


               Publikuar në : 23:12 - 12/06/18 |
b.f

Mbërritja e liderëve botërorë në Samitin e Singaporit u shoqërua në masa të larta sigurie. Mbi 5 mijë oficerë mbikqyren samitin historik, Singapori ka në total një numër prej 13 mijë oficerësh policie, këtu nuk përfshihet personeli ushtarak i cili u dislokua më së paku me dy anije ushtarake që u patrollua në ujrat e Sentosës ishullit ku u mbajt samiti.

Pas