-Jetë dhe Stil

Video/ Marrëdhënie seksuale në 100/km në orë, çifti që skandalizoi të gjithë

               Publikuar në : 20:05 - 07/12/17 |
E SH

Një çift është filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke drejtuar automjetin me shpejtësinë mbi 100 km/h.

Mesa duket çifti nuk ka pritur për të shkuar në shtëpi apo hotel dhe kanë vendosur që të marrin përsipër çdo “rrezik” të mundshëm.

Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që ishin dukë udhëtuar në autostradë 9 që lidh Buenos Aires me kufirin pranë Bolivinë.

https://www.youtube.com/watch?v=r-_sJaCxObU

Pas