Sport

Video/ Manchester City publikon trajlerin e dokumentarit për sezonin fantastik

               Publikuar në : 18:37 - 16/05/18 |
m.b

Skuadra e Manchester City ka publikuar një video për sezonin fantastik që zhvilloi në Premier League, ku jo vetëm arriti të fitonte trofeun, por arriti të vendoste edhe rekorde.

Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola arriti të grumbullonte 100 pikë, mori 32 fitore dhe shënoi 104 gola.

Për këtë ecuri positive, skuadra angleze ka vendosur të bëjë një dokumentar, e cila do të prodhohet nga Amazon me titullin “All or Nothing”.

Në trajlerin e publikuar jepen pamje nga dhomat e zhveshjes, si edhe nga qendra stërvitore.

Pas