-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Video mahnitëse/ Qiellgërvishësja e parë rrotulluese bëhet realitet në Dubai

A do donit të kalonit një natë këtu?

Rezidentët e një hoteli të ri në Dubai do të kenë mundësi të shohin lindjen dhe perëndimin e diellit në ndërtesën e parë rrotulluese të qytetit luksoz. ‘Dynamic Tower Hotel’, i cili ka nisur të ndërtohet që nga viti 2008, do të jetë gati për vizitorët në vitin 2020.

3D4CCD9800000578-4231698-image-a-166_14872626164113D4CCD9300000578-4231698-image-a-168_1487262621335

Ky hotel do tu ofrojë klientëve shërbime ekskluzive, strehim luksoz, qoftë për biznese ose për pushime.

“Dynamic Tower” ishte propozuar nga arkitekti izraelito-italian, David Fisher.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko