Në Opinion

Video/ Kur Rama i binte dajres dhe këndonte “Ra Sala prej fiku”

               Publikuar në : 22:27 - 02/11/17 |
m.b

Protagonizmi mediatik i Edi Ramës dhe raporti i tij me gazetarët ka qenë sot pjesë e diskutimit në emisionin “Opinion”.

Mes materialeve filmike që tregojnë mënyrën se si Rama zgjedh të bëjë PR është transmetuar edhe një video, në të cilën Kryeministri shihet në krah të bashkëshortes së tij Linda, teksa duke i rënë dajres këndon “Ra Sala prej fiku”. Videoja është realizuar në autobuzin e Rilindjes gjatë fushatës elektorale të vitit 2013.

Në video shihet edhe deputeti Pandeli Majko apo Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, teksa qeshin gjate transformimit te tekstit te kenges se vjetër “Ra Faja prej fiku.”

 

Pas