-Jetë dhe Stil

Video/ Kur meshkujt provojnë dhimbjet e lindjes, reagimet e tyre do ju bëjnë të “mbani barkun me dorë”

               Publikuar në : 16:44 - 22/09/17 |
E SH

Thonë se dhimbjet më të forta që mund të përjetojë një njeri, janë ato që përjetojnë gratë shtatëzën teksa sjellin në jetë fëmijën. Meshkujt nuk mund ta kuptojnë kurrë atë lloj dhimbjeje, por falë shkencës, ekzistojnë mënyra të cilat u shkaktojnë meshkujve të njëjtat dhimbje. Mendoni se e duruan? Epo shihni videon e mëposhtme dhe shkrihuni së qeshuri./Opinion.al

Pas