Rusi 2018

Video/ Kroacia në avantazh ndaj Rusisë, një hap larg ëndrrës


               Publikuar në : 22:20 - 07/07/18 |
b.f

Kroacia ka shënuar golin e dytë me anë të Vida dhe është vetëm një hap larg kualifikimit në sfidën me Rusinë. Goli u shënua në minutat e para së kohës shtesë për Kroacinë e cila është fare pranë ëndrrës së katër më të mirave në Botëror.

Pas