-U tha në Opinion, Kryesore

Video/ Klosi: Kompania paraqiti koordinata të gabuara

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi i ftuar në studion e emisionit ‘Opinion’ sqaroi situatën në kanionet e Osumit, ku sot u anulua procedura për ndërtimin e Hec-it.

Klosi shpjegoi se ka qenë kompania, e cila ka manipuluar shtetin me koordinata të gabuara, ku më pas u dha edhe leja e shfrytëzimit të ujit.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko