InstaBIZ

VIDEO/ Ja si u festua ditëlindja e Monika Kryemadhit

Monika Kryemadhi duket se është një personazh mjaft i dashur për të rinjtë, e konkretisht tek ata të LRI, të cilat i kanë realizuar ndoshta një ndër ditëlindjet më të bukura.

Një surprizë e vërtetë ka qënë për bashkëshorten e kreut të Kuvendit, së cilës i kënduan në kor mjaft të rinj që ishin pjesmarrës në konventën e LSI.

E emocionuar dukshëm, ajo ka takuar dhe është përshëndetur me të rinjtë, po ashtu ka marrë edhe tufa me lule si dhuratë nga ata. Ajo është shprehur se ndjhehet e emocionuar dhe se kjo ishte ditëlindja më e madhe saj./opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko