Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Ja si “Bon Bon” e Era Istrefit po çmend diskotekat në Turqi

Superhiti i Era Istrefit, “Bon Bon” dihet se ka përmasa botërore.

Por, rreth një viti pas prezantimit të videoklipit të këngëtares që mahniti gjithë botën me këtë projekt, ky krijim muzikor vazhdon të jetë shumë i dëgjuar.

Telegrafi ka siguruar një video nga Stambolli në Turqi, ku në lokalet e natës hiti i Era Istrefit është prej më të preferuarve.

Ky është edhe një tjetër fakt se muzika shqipe ka depërtuar gjithandej nëpër botë dhe këtë arriti ta bëjë me shumë sukses Era Istrefi.

Era Istrefi prezanton më 24 shkurt projektin e saj më të ri që titullohet “Redrum”. /Telegrafi/

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/telegrafi.magazina/videos/1722793691344841/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko