Aktualitet

Video/ I kujtoi Mirush Kabashit bankomatin, por ja kur Çuli linte paratë në Kazino


               Publikuar në : 14:47 - 13/06/18 |
b.f

Ditën e djeshme, drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli, sulmoi nëpërnjet një statusi në Facebook aktorin Mirush Kabashi, duke i kujtuar këtij të fundit bankomatin ku sipas tij aktori merrte rrogën prej 15 vitesh nga Teatri pa dhënë asnjë shfaqje.

Madje drejtori Çuli e quajti Kabashin një mashtrues ordiner.

Por Drejtori i Teatrit Kombëtar ndërsa i ka kujtuar bankomatin aktorit Kabashi, ka harruar faktin që jo më larg se një vit më parë ai u kap në një bankomat duke tërhequr para për të luajtur në Kazino.

Gjë që e pranoi edhe vetë në një intervistë të mëvonshme, ku thoshte se i pëlqen shumë bixhozi dhe seksi.

Pyetja është kush është më e moralshme, të marrësh paratë e ligjshme në bankomat dhe ti ccosh në familje, apo të shkosh në bankomat dhe ti lesh paratë në Kazino në orarin e punës?

Më poshtë keni edhe videon:

Pas