-Sociale, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Video/ Helikopteri bën lëvizje të dyshimta në Ishëm, denoncimi i Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të një helikopteri i cili ka bërë ulje dhe ngritje të dyshimta në fshatin Ishëm. Sipas qytetarit dixhital, helikopteri ka bërë të paktën 10 ulje në më pak se një orë.

Statusi i plotë:

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri”

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko