InstaBIZ

Video/ Getoar Selimi dhe Babastars publikojnë hitin e ri

‘HIGH 4’ është projekti më i ri nga anëtarët e grupit ‘Babastars’.

Ky projekt i paralajmëruar kohë më parë, është finalizuar edhe me një klip shumë interesant ku djemtë janë paraqitur me maska në fytyrë. ‘HIGH 4’ vjen pas suksesit që ata e kishin me ‘High1,2 dhe 3’.

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko