Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Video-galeri/ Performancat nga shfaqja e “Victoria’s Secret” që nuk duhet të humbisni

Ai ishte një ndër evente më të shumëpritura jo vetëm për faktin se në të do të sfilonin disa prej modeleve më të bukura në botë, por edhe për performancat magjike të këngëtarë.

“The Victoria’s Secret Fashion Show” këtë vit ishte i mbushur me shkëlqim, shkëlqim që e dhuruan si modelet me bikini e tyre ashtu edhe Lady Gaga, Bruno Mars dhe The Weeknd.

Ata përformuan disa nga këngët e tyre më të mira duke ndezur atmosferën. Më poshtë mund të shihni të gjitha videot nga mbrëmja.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko