Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Video-galeri/ LOVE Magazine: Pas Bella Hadid dhe Irina Shayk vjen Rita Ora topless

Për ditën e tretë të dhjetorit “LOVE Magazine” ka zgjedhur që në reklamën e saj të shfaqet Rita Ora. Në videot e tjera protagoniste ishin modelet Bella Hadid dhe Irina Shayk.

Këtë herë Rita Ora është shfaqur tepër sensuale, madje nuk ka nguruar të “luajë” me gjoksin e saj para kamarave.

Vitin e kaluar këngëtarja në kalendarin e revistës ishte shfaqur si një “Santa Seksi” ndërsa këtë vit si një vajzë e mirë e maleve të Zvicrës./opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko