Galeri, Te Fundit

Video-galeri/ 25 këngë perfekte për të përshëndetur të dashurin/ën tuaj këtë Shën Valentin

Dita e Shën Valentinit ka nevojë për një kolonë zakone. Nëse jeni i dashuruar zgjidhni një këngë për ta vendosur në soft gjatë darkës, një këngë për të kaluar natën, apo një këngë për ta postuar në profilin e tij/saj në Facebook.

Opinion.al më poshtë ju sjell një listë këngësh ku të gjithë mund të gjeni veten, disa të tjetra, disa të reja, disa balada, disa romantike, etj.

Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe dedikojani partnerit në këtë ditë të bukur./ opinion.al

“I Would Die 4 U” – Prince

“The Lady in My Life” – Michael Jackson

“Say You Love Me”

“I’ll Be There For You/You’re All I Need to Get By” – Method Man dhe Mary J. Blige

“Always on My Mind” – Willie Nelson

“Adorn” nga Miguel

“Moody’s Mood for Love” – Amy Winehouse

“You’ve Got a Friend in Me” – Randy Newman

“It’s All Coming Back to Me Now” – Celine Dion

“You Don’t Have to Say You Love Me” – Dusty Springfield

“Gimme All Your Love” – Alabama Shakes

“Let’s Do It (Let’s Fall in Love)” – Louis Armstrong

“You’ve Got the Love” – Florence + the Machine

“Thinking Out Loud” – Ed Sheeran

“I Can’t Help Falling in Love With You” – Elvis Presley

“I Wanna Be Your Boyfriend” – The Ramones

“You Make Me Feel”- Sylvester

Juan Luis Guerra Y 440 – Burbujas De Amor

“Something” – The Beatles

“I Don’t Want to Miss a Thing” – Aerosmith

“I Will Always Love You” – Whitney Houston

“Kiss Me” – Sixpence None The Richer

“She Will Be Loved” – Maroon 5

Luther Vandross dhe Mariah Carey – Endless love

Beyonce- Crazy in love

John Legend – All of Me

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko