InstaBIZ

Video/ Flori Mumajesi flet për dashurinë dhe zbulon një detaj


               Publikuar në : 23:12 - 02/12/18 |
b.f

 

“Dua ta bëj me dije një herë e përgjithmonë. Po, kam dashuruar. Nuk të bëjë fare, fare, fare me show bizin në përgjithësi. Jeta ime s’ka filluar as dje dhe as pardje dhe nuk mbaron sot”. Kështu u shpreh Flori Mumajesi në studion e programit “E diela shqiptare”, ku ai performoi këngën e tij “Plas”.

Duke dashur t’u japë përgjigje ndoshta shumë prej dilemave që mund të lindnin nga teksti i kësaj kënge, Flori ka vendosur të flasë publikisht, ndonëse pa ndarë shumë detaje. Megjithate ai ka dashur te theksoje qe dashuria e tij nuk eshte pjese e botes se show bizit.

 

Pas