Aktualitet

Video/ Flakët përpijnë 1 pallat dhe dy shtëpi private

               Publikuar në : 12:06 - 07/12/17 |
ri.de.

Një pallat tre katësh dhe dy shtëpi private në një lagje të Bajram Currit janë përfshirë nga flakët. Kati i tretë i pallatit është shkrumbuar tërësisht, ndërsa dy shtëpitë private thuajse janë shkatërruar nga zjarri. Zjarrfikësit prej një ore po luftojnë me flakët, ndërsa raportohet se nuk ka dëme në njerëz, raporton Abc News.

Pas