Bota

Video ekskluzive/ Ja si duket qendra e Parisit pak orë pas sulmit terrorist

Pak orë pas sulmi të mbrëmshëm që tronditi qendrën e Parisit, një prej zonave më të populluara të kryeqytetit e Francës, situata paraqitet e qetë. Lëvizja e automjeteve në Champs Elysees vijon normalisht, ndonëse në rrugët e qytetin nuk shihet numër i lartë i këmbësorëve dhe turistëve.

Nga sulmi mbeti i vrarë një oficer policie si dhe atentatori.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko