-Politikë, Aktualitet, Te Fundit

VIDEO/ “Edveri 50-vjeçar imiton natyrshëm Enverin e rrjedhur 80-vjeçar”

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video në facebook, ku ironizon gjestin e Kryeministrit Edi Rama. Rama ditën e sotme, iu përgjigj kritikave ndaj tij për mos dhënien e shpërblimeve për administratën duke treguar bërrylin. Në video shihet ish diktatori Enver Hoxha dhe Edi Rama që bëjnë të njëjtin veprim.

“Megjithëse kanë kaluar 35 vjet dhe nuk jetojmë më në diktature Edveri 50-vjeçar imiton natyrshëm Enverin e rrjedhur 80-vjeçar”, shkruan Sali Berisha në “Facebook” ndërsa shpërndan edhe videon më poshtë./opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko