Galeri, InstaBIZ

Video/ Edhe pse të zënë… Drake uron kështu Rihanna-n para qindra njerëzve

Drake nuk kishte sesi të harronte ditëlindjen e 29-të të Rihanna-s.

Edhe pse ish-çifti janë ndarë disa muaj më parë, reperi e ka uruar atë për ditëlindjen para qindra fansave të tij që ishin mbledhur të hënën në Dublin për koncertin e radhës.

Drake është kapur në video duke thënë, “Sot është ditëlindja e dikujt, një njeriu për të cilin kam shumë dashuri dhe shumë respekt” para se të fillonte kënga “Work”, një bashkëpunim ky me Rihanna-ën, shkruan opinion.al.

“Kështu që në vend që të këndojmë ‘Gëzuar Ditëlindjen’ do të vazhdojmë kështu” –dhe turma filloi të këndonte e kërcente vargjet e këngëtares.

Duke se Drake ka akoma ndjenja për Rihanna-ën, edhe pse kjo nuk do ishte hera e parë që ai i rikthehet dashurisë për të.

Kujtojmë vitin e kaluar në skenën e MTV Video Awards kur reperi shprehur përmes një fjalimi dashurinë e tij afatgjatë për Ririn./ opinion.al

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-08-29 14:06:56Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko