Rusi 2018

Video/ E pabesueshme, Rusia barazon dhe dërgon ndeshjen në penallti


               Publikuar në : 22:38 - 07/07/18 |
b.f

Vazhdon të dhurojë emocione sfida mes Rusisë dhe Kroacisë ku asnjëra nga ekipet nuk kërkon të ikë nga Botëror pa marrë më të mirën prej. Mario Fernandez ka barazuar shifrat në 2-2 për Rusinë duke rihapur edhe njëherë sfidën që po shkon drejt penalltive ku do të përcaktohet cila do të jetë skuadra që do të ndeshet me Anglinë për të shkuar në finale.

Pas