Life Style

Video e dy grave që vjedhin banane në një dyqan, bëhet hit veror në Tiranë


               Publikuar në : 09:48 - 09/08/18 |
b.f

Një video e publikuar në rrjetet sociale, nga JOQ, tregon momentet kur dy gra kanë vjedhur banane në një dyqan në Tiranë.

Por janë filmuar nga kamerat e sigurisë së biznesit dhe janë lehtësisht të identifikueshme fytyrat e tyre.

Deri tani nuk ka informacion nga policia për këtë situatë.

Video e postuar në rrjetet sociale nga JOQ, ka marrë vëmendje të madhe nga qytetarët dhe pa e ekzagjeruar aspak, duke u shndërruar në një ‘hit veror’.

Për më tepër shikoni videon më poshtë:

Pas