Aktualitet, Bota, Te Fundit

Video/ Donald Trump tregon një anë tjetër, ja momenti epik me ushtarin

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump përsëri është bërë “hit” në mediet sociale, por këtë herë jo me ndonjë status të tij në twitter, por për momentin epik kur ai ka dashur të kapë kapelen e një ushtari amerikan e cila i iku nga koka për shkak të erës. Trump ishte nisur drejt helikopterit, i cili po e priste, kur ai e pa një ushtar të gardës që i kishte rënë kapelia në tokë. kështu nuk hezitoi ta merrte dhe t’ia vendoste në kokë.

Por kjo ndodhi shumë shkurt, pasi kapela sërish i ra në tokë ushtarit nga era që krijonte flutura e helikopterit.

Presidenti amerikan sërish shkoi e mori bashkë me një ushtar tjetër që e përcillte atë, dhe më pas hipi në helikopter./opinion.al

 

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko