Aktualitet, Bota, InstaBIZ, Te Fundit

Video bën xhiron e botës/ Shikimi që Macron i bëri Melania Trump

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melania Trump ndodhet në Paris për Festën Kombëtare të Francës, 14 Korrik.

Por, kamerave nuk u ka shpëtuar një detaj interesant gjatë takimit të Presidentit francez Emmanuel Macron me Zonjën e Parë të SHBA, Melania Trump.

Një fotogra po qarkullon në internet dhe po komentohet gjërësisht. Është fjala për shikimin që Presidenti Macron i ka dhënë bashkëshortes së Trump.

 

Të dy udhëheqësit, Trump dhe Macron ndoqën paradën ushtarake të Francës për Ditën e Bastijës. Plot 11 mijë forca policore u angazhuan për të garantuar sigurinë. /tvklan.al 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko