-U tha në Opinion

Video/ Ashpërsohet debati në studio, Fevziu i ul mikrofonin deputetit Noka


               Publikuar në : 23:01 - 06/11/18 |
b.f

Përplasja mes presidentit dhe kryeministrit lidhur me mosdekretimin e Ministrit të Brendshëm ka shkaktuar debate të forta në emisionin “Opinion”.

Edhe vetë drejtuesi iI emisionit është përfshirë në debat, ndërsa ka kërkuar të sqarojë për të publikun argumentat e hedhura nga paneli.

Por ndërsa deputeti demokrat Flamur Noka ka ndërprerë një argument të Iris Luarasit, drejtuesi i emisionit ka kërkuar nga regjia që Nokës t’i ulet mikrofoni.

Pas