-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Video/ Arrestohet grabitësi i kazinosë tek Selvia

Jurgen Kovaçi, 26 vjeç, nga Tirana, i dënuar më parë për drogë është arrestuar nga policia. Ai dyshohet se është autori i grabitjes së kazinosë tek Selvia.

“Arrestimi u bë pasi më datë 12.02.2017 rreth orës 20:58 në vendin e quajtur “Selvia” në rrugën e “Dibrës” ky shtetas ka hyrë në kazino dhe duke kërcenuar punonjësit dhe ka arritur të marrë prej andej shumën ditore prej 20.000 lekwsh”.

Ai grabiti kazinonë me pistolete false, e cila mbeti në vendngjarje pas përleshjes me rojen e sigurisë.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko