Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Angelina Jolie dhe fëmijët e saj ushqehen me merimanga e akrepa për drekë

Angelina Jolie ndodhet në Kamboxhia për të promovuar filmin e saj të ri me titull “First They Killed My Father”. Aktorja ka dhënë një intervistë ekskluzive për BBC në të cilën ka folur për herë të parë edhe për ndarjen nga Brad Pit. (lexo këtu)

Ndërkohë në një moment tjetër të intervistës Jolie është shfaqur duke përgatitur drekë për fëmijët. Vetëm se nuk bëhet fjalë për drekë të zakonshme, por për një drekë me merimanga, akrepa dhe insekte të tjera.

41 vjeçarja ka dhënë edhe disa mësime gatimi për këto insekte./ opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko