-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Video/ Alizoti: Lulzim Basha ka vdekur politikisht!

Ish-kryetari i Departamentit të të Përndjekurve në PD, Tomor Alizoti, sonte, ka deklaruar se Lulzim Basha është një person që ka vdekur politikisht.

Referuar intervistës së dhënë për “Syri.net”, të ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, lexohej se qëndrimi i tij ndaj Lulzim Bashës ishte kritik.

Berisha nuk mund të thoshte merreni Bashën dhe nxirreni nga zyra. Këtë nuk mund t’a thotë dot”, tha Alizoti.  

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko