Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Video/ Aktori i famshëm shqiptar tregon vilën 38 milion euro, ja si duket nga brenda

Aktori i famshëm shqiptar me famë botërore Jim Belushi ka hapur vilën e tij 38.5 milion dollarë për kamerat e televizioneve. 14,200 m 2,  6 dhoma gjumi, 11 banjo dhe një jakuzi jashtë vilës e mbuluar nga gjelbërimi. Për më shumë shikoni vilën nëpërmjet videos.  

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko