Kronikë

Video/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina dhe ka të plagosur


               Publikuar në : 19:46 - 13/03/18 |
rel d

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të Tiranës, në Shkozë. Sipas informacioneve të para nga terreni, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në afërsi të banesave sociale.

Nga përplasja ka të plagosur por ende nuk dihet gjendja e tyre. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një ambulancë.

“BalkanWeb” sjell një video nga momentet e para pas aksidentit, ku shihet qytetarë të shumtë të mbledhur rreth vendit të ngjarjes.

Pas