InstaBIZ

Video +18/ Klaudia Pepa provokon hapur, një mesazh erotik në videon e saj?

               Publikuar në : 13:25 - 13/01/18 |
E SH

Balerina Klaudia Pepa nuk di të ndalet. Instagrami i saj prej kohësh mbushet plot me foto provokuese të cilat shpesh kanë shkaktuar zhurmë të madhe mediatike, dhe komente të shumta nga ndjekësit.

 

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L 💗 #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Së fundmi Klaudia ka postuar një video shumë provokuese në Instagram, ku mbi një paisje palestre, bën lëvizje sensuale. E veshur vetëm me të brendshme, dhe një pelerinë transparente e gjithë video është e fokusuar në lëvizjet e të pasmeve të saj.

Megjithatë në video Klaudia bën thirrje ta ndjekin në kanalin e saj në youtube, ku duket edhe video e plotë e kërcimit provokues shoqëruar me muzikë. Balerina e njohur dukshëm ka një strategji për të krijuar sa më shumë famë, dhe deri më tani ka dhënë rezultat, pasi të gjithë po flasin për të.

Pas