-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Veliaj dhe Tahiri në garë për kreun e PS, por Rama preferon dikë tjetër 

është tashmë e njohur publikisht konkurrenca e brendshme mes Saimir Tahirit dhe Erion Veliajt për të pasuar Edi Ramën në krye të PS-së, por duket se ky i fundit ka të tjera preferenca. Në emisionin Xind me Ermalin, Rama është pyetur mbi raportet dhe preferencat që ka me secilin prej tyre dhe përgjigja ka qenë surprizuese. 

 

Ermali: Pasardhësi yt Veliaj apo Tahiri, kë do më shumë?

Rama: Unë?

Ermali: Kë do më shumë?

Rama: Gramozin (Gramoz Ruçi), atë dua më shumë!

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko