-Jetë dhe Stil

Vajza shkon të vendosë qerpikë fallco, parukierja i hedh atak në sy

               Publikuar në : 16:06 - 14/11/17 |
E SH

Një 19-vjeçare ka përfunduar në spital një ditë më parë.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, e reja kishte shkuar në parukeri për të vendosur qerpikë fallco, por parukieria nga shpejtësia i ka futur atak këpucësh në sy.

“Një 19-vjeçare ka shkuar dje në parukeri për të vendosur qerpikë fallco. Parukieria e cila kishte shumë punë, nga shpejtësia i ka futur atak këpucësh në sy. Ndërkohë vajza ka përfunduar në spital”, tha gazetarja. /tvklan.al

Pas