-Jetë dhe Stil, Metro

Vajza kujdes! Këto janë tendencat e fundit në veshje

Edhe këtë sezon vazhdon trendi i ngjyrave të cilan janë paksa të zjarrta, me çdo kombinim ato zbusin zymtësinë e vjeshtës.

Mund të përcaktoheni për një ngjyrë të preferuar, por nuk do të gaboni edhe nëse kombinoni më shumë nuanca të zjarrta sidomos ne dite teper te zymta.

548f14d659511_-_rbk-bright-coats-1113-1-s2 image-2

Krahas te verdhes dhe ngjyra e gjakut mund te ishte kombimin perfekt.

lfw1

E trëndafilta pudër, ngjyrat e tokes te theksuar janë moderne edhe të gjitha nuancat e portokallta, të kuqe si edhe tonet e theksuara të ngjyrës vjollcë keto edhe ne dite te zymta edhe ne dite me diell japin nje impakt elegant tek te tjeret.

bkkr  vishnje

Me shtojca të përshtatshme të modës në ngjyra të erreta, çanta, kolane dhe këpucë do të bëheni damë elegante e vërtetë.

Po ashtu tendence e padiskutueshme kete vit jane edhe pellueshet e trash e te gjate, te cilet jane ne ngjyra paksa me te lehta se veshjet mesiper.

49f08eb1-dcb3-4a11-a030-9acc3da618b7  a4beed7c-7826-42b5-990f-41251fe64289

Por kete sezon nuk mund te harrojme pa permendur ato qe po beje me shume buje, jane çizmet e gjata, te cilat te tregojne teper moderne e te veshur./opinion.al

cazzzm czm

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko