Metro

Vajza, këto janë tendencat pranverore të këmishave, elegante dhe shik

Për këtë pranverë këmishat elegante bëhen një aleat i pazëvendësueshëm për të ndërtuar një pamje sa më shik. Mes shumë modelve është gjithnjë zgjedhje qoftë për një martesë apo në organizimin e një ceremonie.

I kombinueshëm me fund apo me pantallona, të japin një pamje të sofistikuar që nuk të zhgënjen kurrë.

Në qarkullim janë një sërë modelesh të mrekullueshme, prej pambuku, mëndafshi, dantelle apo shifoni.

Detajet që bëjnë dallimin? Harqet, palat, frudat, kopsat si bizhu dhe dekorimet e ndryshme që nuk mungojnë në modelet e reja të stinës. Shfletoni galerinë për të parë ato që ju pëlqejnë.

1489571444_redvalentino1489571433_prada1489571312_benetton1489571387_karl lagerfeld1489571276_balenciaga1489571400_mango1489571353_givenchy1489571288_bottega veneta1489571299_falconeri

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko