-Jetë dhe Stil, Metro

Vajza i dhuron të dashurit të brendshme për Shën Valentin, por mbishkrimi të lë pa fjalë

Një djalë nga Tirana është shprehur se ka mbetur pa fjalë nga dhurata që e dashura e tij i bëri për Shën Valentin.

Vajza nuk është shpenzuar shumë, por ideja e saj ka rezultuar me sukses, pasi i riu është ‘mahnitur’ kur ka parë një palë mbathje, në pjesën e pasme të të cilave shkruhej: “Thuaj që jam boss”…/joq/

16804519-1419362748082639-1935937374-o_1487262733-377168316804768-1419362751415972-400288246-o_1487262762-4243113

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko