-Jetë dhe Stil

Vajza e tij feston 7-vjetorin, ja si e uron Beckham


               Publikuar në : 23:40 - 10/07/18 |
E SH

Harper ka festuar shtatë vjetorin e ditëlindjes së saj. Vajza e vogël e familjes Beckham ka festuar ditëlindjen e saj të shtatë të martën, me familjen dhe miqtë e saj duke postuar në Instagram edhe foto nga festa.

David Beckham ka postuar një seri fotosh në Istagramin e tij me vajzën e tij të dashur.

‘Harper është shtatë vjeç tani… Ditëlindje të lumtur vajza ime e madhe. Vajza ime e veçantë që mi bën ditët të lumtura’,- kështu ka shkruar ish ftubollisti në fotot e postuara në Instagram.

Pas