InstaBIZ, Te Fundit

Vajza e presidentit Trump zgjedh mesdheun për të pushuar

Tiffany Trump, është vajza e vogël e presidentit Trump. Ajo është përfolur në media për arritjet e saj në shkollë dhe inteligjencën që e karakterizon. Pushimet kanë ardhur dhe Tiffany duket se ka zgjedhur brigjet e mesdheut për të pushuar. Ajo ndodhet në Kapri të Italisë nënën e saj, ish-bashkëshorten e Presidentit Trump, Marla Maples.

 

Ato janë fotografuar në një jaht luksoz.

 

Nga fotot e publikuara nga gazeta britanike “ Daily Mail” është konfirmuar se ato shoqëroheshin edhe nga agjentë të shërbimeve sekrete.  

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko