Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Unike dhe elegante, dalin fotot e rralla të Princesh Dianës në plazh

Princesh Diana ishte shumë e dhënë pas modës, bamirësive dhe udhëtimeve. Por plazhi ishte një tjetër vend në të cilin Diana kalonte shumë kohë. Gjithmonë në fotografitë e postuara ajo është parë e veshur elegante, me kodin e një princeshe. Por së fundmi janë publikuar disa foto të rralla ndër vite ku Diana shfaqet në plazh. Princesha që u nda nga jeta shumë e re, dinte të ishte elegante kudo që shkonte. Hidhini një sy këtyre fotografive të rralla të saj ndër vite.  

gallery-1496333357-gettyimages-76214725

Picture 1 of 11

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko