-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

U rrëzua nga shkallët e shtëpisë, humb jetën 47-vjeçarja në Durrës

Një grua 47-vjeçare me iniciale Z.D, ka humbur jetën në spitalin e Durrësit pas një rrëzimi nga shkallët e katit të dytë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë ndërsa gruaja është transportuar menjëherë në spital. Sipas informacioneve të policisë, 47-vjeçarja ka rënë aksidentalisht nga shkallët e katit të dytë. Plagët e shkaktuara nga rrëzimi kanë qenë të forta, dhe si pasojë ajo ka humbur jetën në spital.

 

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për ngjarje aksidentale.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko