InstaBIZ

“TTZ”, hiti i fundit i Ledri Vulës

               Publikuar në : 19:11 - 15/10/17 |
Gerta

Reperi Ledri Vula duket se nuk po ndalon sa i përket karierës, është një ndër reperët më të pëlqyer të momentit dhe duket se herë pas ehre ai i surprizon fansat e tij me klipe. Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video tejet interesante.

Theksojmë se një pjesë e madhe e videos është realizuar bardhezi ndërsa këngëtarin mund ta shohim edhe me veshje të viteve të ’70 të shekullit të kaluar. Tekstin e këngës vetë autori i këngës, Ledri ndërsa për instrumentalin u përkujdes Big Bang (REDBOX Entertainment). /Opinion.al

 

Pas