Life Style

Tri sekrete të familjes mbretërore që i mësuam nga dokumentari i BBC


               Publikuar në : 10:10 - 09/11/18 |
el ida

Gjigandi mediatik “BBC” ka publikuar dokumentarin më të ri. Ai zbuloi jo pak sekrete në lidhje me familjen mbretërore në Britaninë e Madhe. Mësuam se ishte Harry ai që i kërkoi të atit, Princit Charles që të shoqëronte në altar Meghan Markle, pas skandalit që krijoi në media babai i saj. Së dyti, Princi William u ankua se babai i tij nuk shpezonte shumë kohë me nipat.

Sekreti i tretë që mësuam ka lidhje me çiftin e adhurueshëm që tanimë do të bëhen edhe prindër për herë të parë. Princi Harry tregon se është i fiksuar të fikë të gjithë dritat. Por Meghan nuk e kupton këtë fiksim të tij.

“Bashkëshortja ime shprehet: ‘Përse i fik të gjitha dritat? Është errësirë.’

Dhe i përgjigjem: ‘Ne kemi nevojë për një dritë, ne nuk kemi nevojë për gjashtë.’ Krejt papritur na është bërë ves.” – u shpreh Harry.

Pas