Te Fundit

Tragjike/ Burri hidhet nga kati i gjashtë, gjen vdekjen e menjëhershme

               Publikuar në : 18:33 - 03/01/18 |
rel d

Një 44-vjeçar të martën është hedhur nga kati i gjashtë i një pallati, duke ndërruar jetë menjëherë.

Burimet nga policia thanë se shtetasi me inicialet B.M., banues në Vorë, është hedhur nga banesa ku banonte dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftim i policisë

Më datë 02.01.2017, në Vorë, në gjendje depresioni, është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit, ku banonte, shtetasi B.M, vjeç 44, banues në Vorë, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

 

Pas