Kronikë

Tiranë/ Gruaja denoncon bashkëjetuesin 6 vjet më të ri, e dhunoi dhe u largua

               Publikuar në : 17:30 - 13/01/18 |
m.b

Një grua 40-vjeçare ka denoncuar bashkëjetuesin e saj 34-vjeçar, pasi e kishte rrahur mëngjesin e sotëm dhe ishte larguar. Denoncimi është bërë në komisariatin e Policisë Nr.1 në Tiranë, ku qytetarja me inicalet A.K., ka denoncuar bashkëjetuesin e saj me inicale A.Ç per dhune.

Policia është vënë në kërkim të 34-vjeçarit cili është larguar në drejtim të paditur.

Pas