Kryesore

“Ti je peshku i madh”, FRPD e pret me protesta Ramën në Vlorë

               Publikuar në : 12:00 - 23/06/18 |
rel d

Me thirrjet ‘Vlora është kryeqyteti i drogës’ dhe ‘Edi Rama është peshku i madh’, të rinjtë e FRPD-së kanë pritur me protesta të shtunën paradite kryeministrin Edi Rama.

Kryeministri ndodhet në Vlorë dhe pritet të zhvillojë disa takime me strukturat, për të prezantuar projektet e reja për këtë qytet, por si në të gjitha qytetet e vendit që Rama ka vizituar, edhe kësaj radhe ai është pritur me protesta nga simpatizantë të PD-së.

 

Pas