Metro

Të puthësh makinën për 50 orë, konkursi i çuditshëm i kompanisë së makinave

               Publikuar në : 16:19 - 04/05/17 |
E SH

Kompnia gjigante e makinave KIA, ka organizuar një konkurs të pabesueshëm. Konkursi konsistonte në puthjen e një makine më shumë se 50 orë. Nëse një person arrinte të kalonte këtë rekord shpallej fitues. Në garë morën pjesë 20 persona dhe fituese u shpall një 30 vjeçare nga teksasi.

Dilni Jayasuriya 30-vjeçe nga Teksasi, ka fituar në garën që e kishte organizuar kompania e njohur e veturave KIA. 30 -vjeçarja ka fituar një veturë të re të kësaj marke./Opinion.al

 

Pas