Nën emocionet e dasmës! Xhensila, zgjedh fustanin e bardhë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku duket se ka filluar përgatitjet për dasmë.  Në Insta-Story, Xhensila publikoi një video në të cilën shihej në atelienë e disejnerit Valdrin Sahiti.  Ajo ishte ndalur pikërisht tek pjesa e vellove dhe teksa i shikonte një nga një, Xhensila ka shkruar sipër videos ‘Fustane të mrekullueshme’.  Edhe pse ende nuk e dimë se cilin prej fustaneve të nusërisë …

« Kthehu Rifresko