Berisha: Si u zhduk biznesmeni vlonjat dhe ndihmësi i tij, transportonin drogën e vëllait të Xhafës. Emrat e shefave e policisë të lidhur me trafikun

Sali Berisha përmes një statusi në facebook thotë se policia është e implikuar në zhdukjen e biznesmenit vlonjat Adrian Jaho …

« Kthehu Rifresko