Pas Trump edhe Putin uron Erdogan

Pas presidentit amerikan, Donald Trump edhe presidenti rus Vladimir Putin, i uroi ne mbrëmje fitoren në referendum presidenti turk Rexhep …

Video/ Ja ku po i kalon Pashkët familja e presidentit Trump

Presidenti amerikan Donald Trump arriti në Palm Beach të Floridës të premten. Presidenti dhe familja e tij po festojnë Pashkët …

Trump kishte mbështetjen e Merkel dhe May

Angela Merkel dhe Theresa May kanë mbështetur ndërhyrjen amerikane në bazën ushtarake siriane, Al Shairat, kumtoi Shtëpia e Bardhë. Të …

« Kthehu Rifresko